روی خط خبر

لیست خبرهای برگرفته از سایت یزدنیوز yazdnews

تعداد کل خبرها از سایت یزدنیوز yazdnews 370 می باشد

یازده باور غلط درباره پیشگیری از کرونا که باید بدانید

یازده باور غلط درباره پیشگیری از کرونا اگرچه بیماری کرونا می تواند خطرناک باشد اما بالا بردن آگاهی در پیشگیری از آن موثر ترین قدم است.در این میان اشتباهات و باور هایی وجود دارد که می تواند در روند پیشگیری اخلال ایجاد نماید. در ادامه این مطلب از یزد نیوز با یازده یازده باور غلط […] نوشته یازده باور غلط درباره پیشگیری از کرونا که باید بدانید اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

با ویتامین c پوست خود را صاف و درخشان و بدون لکه نمایید

اول از همه ، ویتامین C چیست؟ به گزارش یزد نیوز و به نقل از منابع معتبر ،ویتامین C “یک آنتی اکسیدان قوی است که می تواند رادیکال های آزاد را خنثی کند، پاتریشیا وکسلر ، متخصص پوست توضیح می دهد: “به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی ، ویتامین C در روند ترمیم طبیعی پوست شما […] نوشته با ویتامین C پوست خود را صاف و درخشان و بدون لکه نمایید اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

آیا با دود کردن اسپند ، خانه ضد عفونی می شود؟

با دود کردن اسپند ، خانه را ضد عفونی کنید بعضی از افراد معتقدند که یکی از راه های از بین بردن آلودگی های خانه ، اسپند دود کردن است که از گذشته های دور ّبا انجام اینکار در خانه هایی که مریض وجود داشت، سعی در دور کردن آلودگی های خانه و در واقع […] نوشته آیا با دود کردن اسپند ، خانه ضد عفونی می شود؟ اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

غذا‌های سرشار از ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی

غذا های سرشار از ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی غذا های سرشار از ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی بسیار مهم و لازم هستند. شما می توانید با خوردن این مواد به بالا رفتن قدرت سیستم ایمنی بدن برای مقابله در برابر ویروس ها و بیماری ها کمک کنید.در ادامه این مطلب از یزد نیوز به برخی از […] نوشته غذا های سرشار از ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

بهترین ویتامین های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن

بهترین ویتامین های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن یکی از نیاز های بدن برای فعالیت های روزانه ویتامین ها می باشند.سیستم ایمنی بدن برای آنکه بتواند سلامت بدن را تضمین نماید باید موادی را دریافت کند .در این مطلب از یزد نیوز با بهترین ویتامین های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن آشنا شوید و با […] نوشته بهترین ویتامین های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

بهترین نوشیدنی های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن که باید حتما بخورید

نوشیدنی های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن که باید بخورید ضعف سیستم ایمنی بدن، بدن را برای دریافت هرگونه ویروس و بیماری آماده می کند. اگر می خواهید از بیماری دور باشید باید سیستم ایمنی بدن خود را تقویت نمایید. در این روز ها که ویروس کرونا در حال مبتلا نمودن افراد زیادی است، بالا […] نوشته بهترین نوشیدنی های تقویت کننده سیستم ایمنی بدن که باید حتما بخورید اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

فعالیت های روزانه خطرناکی که موجب انتقال ویروس کرونا می شود

فعالیت های روزانه خطرناکی که موجب انتقال ویروس کرونا می شود با توجه با بالا رفتن تعداد مبتلایان به بیماری کرونا، لازم است تا با بالا بردن آگاهی خود و دیگران از راه های انتقال ویروس به خصوص در ایران ، در میزان کاهش آمار نقش داشته باشیم.در همه مطالب به شستن دست ها و […] نوشته فعالیت های روزانه خطرناکی که موجب انتقال ویروس کرونا می شود اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

چگونه در محیط های عمومی از ویروس کرونا در امان باشیم؟

چگونه در محیط های عمومی از کرونا در امان باشیم؟ با شروع خطر بیماری کرونا در ایران و ترس از ابتلا به این ویروس، یکی از مهمترین اقداماتی که باید بدانیم، اقدامات پیشگیرانه است. در مکان های عمومی که افراد ناشناس حضور دارند و ما از وجود و یا عدم وجود این بیماری آگاه نیستیم […] نوشته چگونه در محیط های عمومی از ویروس کرونا در امان باشیم؟ اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

ویتامین های گروه b ،مکمل ها ضروری که نادیده گرفته شده اند

ویتامین های گروه B ،مکمل ها ضروری که نادیده گرفته شده اند ویتامین های گروهی از مواد مغذی هستند که نقش بسیار مهمی در بدن شما دارند.بیشتر افراد مقادیر توصیه شده از این ویتامین ها را فقط از طریق رژیم غذایی دریافت می کنند زیرا در غذاهای متنوعی یافت می شوند.با این حال ، عواملی […] نوشته ویتامین های گروه B ،مکمل ها ضروری که نادیده گرفته شده اند اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

بهترین ماسک های خانگی زیر چشم که برای پوست معجزه می کنند

 بهترین ماسک های خانگی زیر چشم در دل طبیعت برای سلامت انسان و حتی زیبایی ، مواد بسیار زیادی وجود دارد و با شناسایی این مواد و خواص آن ها می توانید با کمترین هزینه ها ، بهترین نتیجه را بگیرید ، در این مطلب از یزدنیوز با بهترین ماسک های خانگی زیر چشم آشنا […] نوشته  بهترین ماسک های خانگی زیر چشم که برای پوست معجزه می کنند اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت یزدنیوز yazdnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت یزدنیوز 370 می باشد.

اخبار گوناگون