روی خط خبر

لیست خبرهای برگرفته از سایت یزدنیوز yazdnews

تعداد کل خبرها از سایت یزدنیوز yazdnews 231 می باشد

آیا چاقی یا اضافه وزن بر سلامت شما تأثیر می گذارد؟

آیا چاقی یا اضافه وزن بر سلامت شما تأثیر می گذارد؟ همه ما می دانیم که اضافه وزن برای سلامتی بد نیست. اما چاقی یا اضافه دقیقاً چطور می تواند بر سلامتی شما اثر بگذارد؟ در این مطلب از یزدنیوز بیشتر بخوانید. اضافه وزن یک علامت هشدار دهنده است که نباید بی اهمیت گرفته شود. […] نوشته آیا چاقی یا اضافه وزن بر سلامت شما تأثیر می گذارد؟ اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

۱۰ غذای مهم و ضروری برای کودک در حال رشد

۱۰ غذای مهم و ضروری برای کودک در حال رشد خوراک کودک در رشد و انرژی کودک بسیار مهم و تاثیر گذار است.در این مقاله ۱۰ غذای مهم و ضروری برای کودک در حال رشد را بخوانید. به گفته یزدنیوز انتخاب خوراک مناسب برای کودک می تواند در رشد او بسیار تاثیر گذار باشد. به […] نوشته ۱۰ غذای مهم و ضروری برای کودک در حال رشد اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

تفاوت سردرد و میگرن ، آیا شما میگرن دارید؟

تفاوت سردرد و میگرن چیست؟ هنگامی که فشار یا درد در سر شما وجود دارد ، تشخیص نوع درد سخت است.بنابراین باید بدانید تفاوت سردرد و میگرن در چیست؟ تمایز سردرد میگرنی از سردردهای معمولی و برعکس ، مهم است، زیرا می تواند در تسکین سریعتر از طریق درمان های بهتر موثر باشد. همچنین می […] نوشته تفاوت سردرد و میگرن ، آیا شما میگرن دارید؟ اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

بیماری قلبی ، این غذا ها قلب شما را خوب می کنند

بیماری قلبی بیماری قلبی یکی از بیماری های شایع بین مردم است. آمار درصد بالای مسکلات قلبی مبان مردم را نشان می دهد. اما رژیم غذایی مناسب می تواد در سلامت قلب بسیار موثر باشد. در این مقاله یزد نیوز، تعدادی ماده غذایی بیان می شود که ، در صورت مصرف به عنوان بخشی از […] نوشته بیماری قلبی ، این غذا ها قلب شما را خوب می کنند اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

اگر سرما می خورید ، حتما بخوانید! خوراکی های سرشار از ویتامین سی

اگر سرما می خورید ، حتما بخوانید! اگر سرما می خورید ، این مطلب برای شماست. شروع فصل سرد، شروع بیماری هایی چون سرماخوردگی و آنفلازنزا می باشد.اگر شما هم از آن افرادی هستید که در طول فصول سرد دچار بیماری می شوید، حتما ادامه این مطلب را بخوانید در این مطلب از یزد نیوز، […] نوشته اگر سرما می خورید ، حتما بخوانید! خوراکی های سرشار از ویتامین سی اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

بهترین و مغذی ترین موادی که باید برای حفظ سلامتی بخورید

بهترین و مغذی ترین موادی که باید بخورید آشنایی با بهترین و مغذی ترین خوردنی ها برای سلامت مهم است. بعضی از افراد از اندام و یا وزن خود راضی نیستند و اقدام به کاهش وزن با رژیم های نامناسب می کنند. برخی دیگرنیز بدون رژیم ،وزن از دست می دهند  از این امر ناراضی […] نوشته بهترین و مغذی ترین موادی که باید برای حفظ سلامتی بخورید اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

آیا ویتامین a به کاهش خطر سرطان پوست کمک می کند؟

آیا ویتامین A به کاهش خطر سرطان پوست کمک می کند؟ ویتامین A یک ماده مغذی است که برای حفظ سلامتی ضروری است . اما آیا مصرف آن می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست کمک کند؟ در ادامه این مطلب از یزد نیوز بخوانید. در یک مطالعه جدید ،نشان داده شد بین […] نوشته آیا ویتامین A به کاهش خطر سرطان پوست کمک می کند؟ اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

میزان مصرف فیبر ، باید ها و نباید هایی که در مورد فیبر لازم است بدانید

میزان مصرف فیبر فیبر برای سلامتی به خصوص سلامتی گوارش بسیار مهم است.اما میزان مصرف فیبر به اندازه مصرف آن اهمیت دارد. به گزارش یزد نیوز ،فیبر بخشی اساسی از یک رژیم غذایی سالم است بیشتر مردم دستورالعمل های روزانه توصیه شده را رعایت نمی کنند. اما باید بدانید که وقتی فرد خیلی سریع فیبر […] نوشته میزان مصرف فیبر ، باید ها و نباید هایی که در مورد فیبر لازم است بدانید اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

هرگز این غذا ها را دوباره گرم نکنید ،زیرا مسموم کننده و سرطان زا است

هرگز این غذا ها را دوباره گرم نکنید چه غذاهایی را هرگز دوباره گرم نکنیم؟ با توجه به مشغله های امروزی  ، اکثر ما به گرم کردن غذای پخته شده برای صرفه جویی در وقت  متوسل می شویم . مواد غذایی که مجدداً گرم می شوند می توانند سرطان زا شوند و در نتیجه مسمومیت […] نوشته هرگز این غذا ها را دوباره گرم نکنید ،زیرا مسموم کننده و سرطان زا است اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

لثه متورم ، دلیل تورم و قرمزی لثه های اطراف یک دندان و راهکار های درمانی

لثه متورم گاهی اوقات ، ممکن است افراد متوجه تورم لثه ها در اطراف یک دندان شوند. لثه متورم ، دلیل تورم و قرمزی لثه های اطراف یک دندان و راهکار های درمانی را در ادامه بخوانید. این نوع التهاب لثه می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در این مقاله یزد نیوز، دلایل احتمالی لثه […] نوشته لثه متورم ، دلیل تورم و قرمزی لثه های اطراف یک دندان و راهکار های درمانی اولین بار در اخبار روز استان یزد - سایت خبری یزد نیوز. پدیدار شد.

منبع خبرها سایت یزدنیوز yazdnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت یزدنیوز 231 می باشد.

اخبار گوناگون