روی خط خبر

لیست خبرهای برگرفته از سایت ثبت تهران sabttehran

تعداد کل خبرها از سایت ثبت تهران sabttehran 45 می باشد

اخذ کد فراگیر اتباع خارجی

شرکت از نظر لغوی به معنای شریک شدن است که در قانون تجارت شرکت از اجتماع دو و یا چند شخص حقیقی، حقوقی و یا هر دوی آن برای انجام عملیات مربوطه و کسب سود به وجود می آید که شرکت به دو نوع شرکت تجاری و غیرتجاری تقسیم شده اند. هر یک از این […] The post اخذ کد فراگیر اتباع خارجی appeared first on ثبت تهران.

مزایا و معایب ثبت شرکت که حتما باید بدانید

بسیاری از افراد برای شروع فعالیت اقتصادی دچار سردرگمی می شوند و نمی دانند که فعالیت خود را چگونه شروع کنند. یکی از بهترین راه ها، ثبت شرکت و یا موسسه می باشد. با توجه به آمار گرفته شده افرادی که با ثبت شرکت و یا موسسه فعالیت خود را شروع نموده اند موفق تر […] The post مزایا و معایب ثبت شرکت appeared first on ثبت تهران.

حداقل تعهد و پرداخت سرمایه در سهامی خاص و عام

افراد برای شروع کسب و کار خود با توجه به قوانین تعیین شده شرکت خود را ثبت می کنند تا شخصیت حقوقی پیدا کنند و مصرف کنندگان با خیالی آسوده تر کار خود را به آن ها بسپارند در مقاله ی قبل راجع به انواع شرکت بحث کردیم و می دانیم که شرکت ها به دو […] The post حداقل تعهد و پرداخت سرمایه در سهامی خاص و عام appeared first on ثبت تهران.

شرایط انتخاب و نقش مدیرعامل در شرکت های تجاری

مدیرعامل شرکت، یک شخص حقیقی است که توسط اعضای هیئت مدیره انتخاب می شود همچنین نحوه تصدی و میزان دستمزد مدیرعامل نیز توسط همین اعضای هیئت مدیره مشخص و تعیین می شود شخصی که مسئولیت مدیرعاملی را می پذیرد باید پتانسیل های لازم برای احراز این سمت را داشته باشد مدیرعامل راهبرد و پیش برنده […] The post شرایط انتخاب و نقش مدیرعامل در شرکت های تجاری appeared first on ثبت تهران.

راجع به ثبت شرکت تعاونی توزیع چه می دانید؟

با توجه به سوالات مشتریان در رابطه با شرکت تعاونی توزیع قصد داریم اطلاعاتی را در این رابطه به شما ارائه دهیم پس ابتدا به توضیح شرکت تعاونی خواهیم پرداخت. شرکت تعاونی مابین افراد حقیقی جهت فعالیت در زمینه های مرتبط با تولید و توزیع، در راستای دست یافتن به هدف های مندرج در قانون […] The post راجع به ثبت شرکت تعاونی توزیع چه می دانید؟ appeared first on ثبت تهران.

نکات مهم مجوزهای ثبت که باید بدانید

بسیاری از فعالیت های تجاری و غیر تجاری برای انجام شدن نیاز به دریافت مجوز دارند و نکته قابل ذکر این است که مجوزهای مرتبط با هر فعالیتی باید از سازمان مربوطه دریافت شود و بسیاری از اشخاص اطلاعات کافی در این زمینه ندارند و نمی دانند زمان ثبت شرکت مجوز مرتبط با خدمات خود […] The post نکات مهم مجوزهای ثبت که باید بدانید appeared first on ثبت تهران.

اخطار رفع نقص ثبت برند و علامت تجاری چگونه است؟

ایده ی اجرای برند حداقل به ۵ هزار سال پیش باز می گردد در آن زمان به این موضوع هیچ اهمیتی داده نمی شد ولی حال با توجه به پیشرفت جوامع، بالا رفتن چرخه ی اقتصادی و حمایت های دولت در راستای کارآفرینی و فرهنگ اشتغالزایی مردم به فکر ثبت شرکت و ارائه خدمات به عموم […] The post اخطار رفع نقص ثبت برند و علامت تجاری چگونه است؟ appeared first on ثبت تهران.

ثبت برند فروشگاه کم هزینه و فوری

اگر فروشگاهی دارید و می خواهید برند یا نام آن را به ثبت برسانید باید برای ثبت برند فروشگاهی خود اقدام کنید پس برای کسب اطالاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید. فروشگاه به صورت فیزیکی اداره می شود و محصولات خود را به فروش می رساند. امروزه فروشگاه اینترنتی بسیار زیاد شده است […] The post ثبت برند فروشگاه کم هزینه و فوری appeared first on ثبت تهران.

پرداخت هزینه روزنامه کثیرالانتشار و نکات آن

قبل از شروع راهنمای پرداخت هزینه روزنامه کثیرالانتشار ، لازم است که برای آشنایی ذهن خوانندگان ابتدا راجع به روزنامه کثیرالانتشار مطالبی را ارائه دهیم سپس وارد بحث اصلی شویم، پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله مطالعه کنید که هنگام پرداخت هزینه روزنامه کثیرالانتشار دچار مشکل نشوید. دانستنی های مربوط به روزنامه کثیرالانتشار […] The post پرداخت هزینه روزنامه کثیرالانتشار و نکات آن appeared first on ثبت تهران.

آنچه باید درباره پلمپ دفاتر تجاری بدانید

دفاتر تجاری از اقلامی است که در شرکت ها و سازمان ها وجود داشته و موارد بسیاری در آن ها درج شده است. زمانی که ثبت شرکت انجام می شود باید ابتدا پلمپ دفاتر تجاری اخذ شود بسیاری از شرکت ها و اشخاص حقیقی اطلاعات کاملی در این زمینه ندارند به همین دلیل در این […] The post آنچه باید درباره پلمپ دفاتر تجاری بدانید appeared first on ثبت تهران.

منبع خبرها سایت ثبت تهران sabttehran می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ثبت تهران 45 می باشد.

اخبار گوناگون