روی خط خبر

لیست خبرهای برگرفته از سایت ساعت 24 saat24

تعداد کل خبرها از سایت ساعت 24 saat24 4813 می باشد

احتمال آلودگی به کرونا از طریق غذا چقدر است؟

ساعت24- ویروس کرونا به میزبان زنده (حیوان یا انسان) نیاز دارد تا رشد کند و نمی تواند در غذا رشد کند، انتظار می رود که پخت وپز کامل ویروس را بکشد زیرا فرآیند گرمایی حداقل ۳۰ دقیقه ایی با ۶۰ درجه سانتیگراد برای از بین بردن آن موثر است.

چند توصیه برای ضدعفونی کردن خودروی شخصی

ساعت 24-اگر چه با توجه به شیوع گسترده کروناویروس به افراد در سراسر جهان توصیه شده تا حد ممکن از خانه خارج نشوند اما در برخی از مواقع از جمله برای خرید، شغل های ضروری و مراجعه به مراکز درمانی بیرون رفتن و استفاده از وسایل نقلیه و خودروهای شخصی اجتناب ناپذیر است.

(تصاویر) عروسی در قرنطینه در اندونزی،غازچرانی در جینگسو در چین،کامیون های نظامی در حال انتقال اجساد در برگامو ایتالیا و..... در عکس های خبری روز

ساعت24- در عکس های خبری روز تصاویر و عکس هایی از عروسی در قرنطینه در اندونزی، غازچرانی در جینگسو چین،کامیون های نظامی در حال انتقال اجساد در برگامو ایتالیا و دیگر عکس ها و تصاویر دیدنی را باهم می بینیم.

صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 17فروردین

ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ یکشنبه هفدهم فروردین که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه نمی شود.

احتمال درمان کرونا با یک داروی قدیمی

ساعت 24 - رئیس شرکت داروسازی بایر آلمان امیدوار است یک داروی تولید این شرکت بتواند در معالجه مبتلایان به کووید ۱۹ موثر باشد. این دارو قبلا برای مداوای مبتلایان به مالاریا تولید شده و آزمایش های مشابهی در دیگر کشورها در جریان است.اغلب کارشناسان تاکید می کنند تهیه و تولید واکسنی که افراد را در برابر ویروس جدید کرونا مصون کند فرایندی زمان بر است و احتمالا زودتر ازسال ۲۰۲۱ انجام نخواهد شد.

تست کرونا در پایتخت الزامی شد

ساعت 24 -رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد: انجام غربالگری کرونا (تست ابتلا به کرونا) با هدف شناسایی مبتلایان و ناقلان این بیماری در تهران الزامی شد.

نجات بیماران به قیمت کشتن حقوق بشر

ساعت 24 - بیمارستان های چین که چند هفته گذشته مملو از بیماران کووید-19 بود، اکنون دارای تخت های خالی است. دیگر بیمار کافی واجد شرایط برای آزمایش داروهای تجربی وجود ندارد. و تعداد موارد جدیدِ گزارش شده هر روز در چین به شدت در حال کاهش است .

منبع خبرها سایت ساعت 24 saat24 می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ساعت 24 4813 می باشد.

اخبار گوناگون