روی خط خبر

لیست خبرهای جستجو شده

آلرژی بهاره را با ویروس کرونا اشتباه نگیرید!

آلرژی بهاره یا ویروس کرونا: همزمان با ورود فصل بهار آلرژی بهاره نیز ممکن است در بسیاری از افراد شروع شود. از آنجا که برخی علایم آلرژی بهاره مشابه علایم ویروس کرونا است، نگرانی از ابتلا به این عفونت در مبتلایان به آلرژی بهاره بیشتر می شود. آلرژی بهاره یا ویروس کرونا علایم آلرژی بهاره: … نوشته آلرژی بهاره را با ویروس کرونا اشتباه نگیرید! اولین بار در پارسی طب پدیدار شد.

پارک بازاریابی ایران | استراتژیهای بازاریابی محصولات پزشکی و دارویی برای بیماران و پزشکان%

این نوع بازاریابی به بازاریابی های محصولات پزشکی و دارویی که شرکتهای دولتی و خصوصی به تولید و توزیع آنها مشغول هستند اطلاق می شود. مشتریان اصلی این داروها پزشکان ، پرسنل های آزمایشگاهی و بیماران هستند. بنابراین برای بازاریابی این محصولات باید تبلیغات و استراتژیهای بازاریابی متفاوتی انتخاب شود. چرا که اقلام مورد نیاز […] The post استراتژیهای بازاریابی محصولات پزشکی و دارویی برای بیماران و پزشکان appeared first on بازاریابی , مشاور بازاریابی , آموزش بازاریابی | پارک بازاریابی ایران.

مدل بازاریابی stp چیست؟ کاربردهای مدل بازاریابی stp بیلاود مارکتینگ

شناخت بازار و مخاطبان کارآمدترین روش برای برقراری تعامل با مشتریان است، مدل بازاریابی STP با تمرکز بر شناخت مشتریان در طی چند گام بازار هدف برند در هر صنعتی را مشخص می کند.

فواید بادکش کردن صورت | فواید بادکش برای پوست صورت

فواید بادکش کردن صورت پیش از صحبت در مورد فواید بادکش کردن صورت تعریفی از بادکش ارائه خواهد شد. بادکش کردن نوعی روش درمانی جایگزین است که در طب سنتی شرقی مورد استفاده قرار می گرفته است. در طول سال ها روش بادکش جایگاه خود را به عنوان روشی امن برای جوانسازی باز کرده است. […] نوشته فواید بادکش کردن صورت را می دانید؟ اولین بار در ایده شات پدیدار شد.

دو واکسن کرونا وارد مرحله آزمایش انسانی شدند - برترین ها

خبرگزاری ایسنا: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد: دو نمونه از واکسن ویروس کرونا که محققان توسعه داده اند، وارد مرحله آزمایشات انسانی می شوند، اما 60 واکسن دیگری که دیگر محققان توسعه داده اند ...

"کرونا" از این راه ها سراغتان می آید! - آفتاب نیوز

رییس دبیرخانه کارگروه سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به ناشناخته بودن ویروس کرونا، راه اصلی شناخته شده انتقال این ویروس را تماس با قطرات تنفسی فرد آلوده عنوان کرد.

اخبار گوناگون