روی خط خبر

لیست خبرهای برگرفته از سایت نصف جهان nesfejahan

تعداد کل خبرها از سایت نصف جهان nesfejahan 6382 می باشد

آیا ویتامین c به محافظت در برابر کووید-19 کمک می‌کند؟

ویتامین C به روش های مختلفی بر سلامت سیستم ایمنی انسان تاثیرگذار است. فعالیت آنتی اکسیدانی آن می تواند التهاب را کاهش دهد که ممکن است عملکرد سیستم ایمنی بدن را بهبود ببخشد.

ویروس کرونا؛ افراد مشکوک چگونه از خود مراقبت کنند؟

روش هایی وجود دارند که افراد مشکوک به ویروس کرونا بهتر است با استفاده آن ها از خود مراقبت کنند.ویروس کرونای جدید این روز ها باعث سلب آرامش تمامی افراد جهان شده است به طوری که بسیاری از انسان ها به این ویروس خطرناک و کشنده مبتلا شده اند و به همین منظور برای درمان خود از روش های مراقبتی و درمانی استفاده می کنند.

چه مدت‌ قرنطینه خانگی مقابله با کروناویروس لازم است؟

قرنطینه برای کاهش سرعت انتشار کروناویروس مفید است و اگر همه افراد این قانون را رعایت کنند، گسترش این ویروس پایان خواهد یافت. بر اساس نتایج تحقیقات جدید برای مقابله با همه گیری این ویروس نیازمند حداقل 6 هفته قرنطینه هستیم.

کدام میوه‌ها و ویتامین‌ها قاتل کرونا هستند؟

کرونا ویروس این روز ها تبدیل به یک معضل جهانی شده و نگرانی های زیادی را در کشور های مختلف به وجود آورده است.نشانه های بیماری کرونا ویروس در ایران هم مشاهده است و متاسفانه همچنان قربانی می گیرد؛ اما به جز آگاهی در مورد نشانه های کرونا ویروس و نحوه جلوگیری و درمان یکی از عوامل مهم مقابله در برابر این بیماری بالا بردن سیستم ایمنی بدن است.توصیه ما به شما این است که از کرونا نترسید، ترس و استرس سیستم ایمنی بدن را ضعیف و ضعیف تر می کند. در قدم اول با این ۶ آبمیوه و ۶ ویتامین مفید سیستم ایمنی بدن را تق...

با چند خوراکی جادویی برای تقویت سیستم ایمنی بدن آشنا شوید

اگر به دنبال راه هایی برای جلوگیری از سرماخوردگی در زمستان و آنفولانزا هستید این متن را بخوانید.تغذیه غذا های خاص ممکن است به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند، اگر به دنبال راه هایی برای جلوگیری از سرماخوردگی در زمستان و آنفولانزا هستید، اولین قدم باید مراجعه به فروشگاه مواد غذایی محلی باشد، وعده های غذایی خود را طوری برنامه ریزی کنید که شامل این ۱۵ تقویت کننده سیستم ایمنی بدن باشد.

منبع خبرها سایت نصف جهان nesfejahan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت نصف جهان 6382 می باشد.

اخبار گوناگون