روی خط خبر

لیست خبرهای برگرفته از سایت آفتاب نیوز aftabnews

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز aftabnews 6129 می باشد

باورها و راه های غلط در مقابله با کرونا

به دنبال شیوع کرونا ویروس جدید یا کووید ۱۹ در سرتاسر جهان و ایران، روز به روز بر باورهای غلط در مورد این ویروس افزوده شد که تاثیر حمام آب گرم یا اسپری کردن الکل بر روی لباس ها، تاثیر خوردن سیر و احتمال انتقال ویروس از طریق حیوانات و نقش آنتی بیوتیک ها در پیشگیری از ویروس کرونا از آن جمله هستند.

بهبود مرد ۸۹ ساله کرونایی در قم

آفتاب نیوز : پیرمرد ۸۹ ساله قمی که به دلیل ابتلا به کرونا در یکی از مراکز درمانی قم بستری بود پس ازتلاش پزشکان و کادر درمانی و بهبودی، ترخیص شد.همچنین دکتر قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم نیز در گفت: وگویی اظهارکرد: دکتر قدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی قم:طی ۲۴ ساعت گذشته و تا ساعت ۱۴ امروز یازدهم فروردین ماه، ۱۳۷ نفر در مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی ابتلا به کرونا پذیرش شدند.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، وی افزود: ۵۸ نفر از این تعداد در بخش های بیمارستان ها بستری و مابقی پس از...

بیماران غیرکرونایی چه‌کار کنند؟

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه هیچ اظهار نظری در زمینه پایان پاندمی نمی تواند قطعی باشد، گفت: برای روز طبیعت محدودیت تردد و حضور در پارک ها و تفرجگاه ها را خواهیم داشت و استان ها با توجه به اقتضای خود می توانند محدودیت بیشتری اعمال کنند.

متوسط سن ابتلا به کرونا در تهران/ تمهیدات بانکی برای کسب و کارهای خرد در شرایط کرونایی

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در تهران با اشاره به متوسط سن مبتلایان و فوت شدگان ناشی از کرونا در تهران، آخرین تصمیمات ضدکرونایی در استان تهران را تشریح کرد.

اتفاقی دارد می‌افتد که فقط در حد یک معجزه است/ دستاوردی جدید به‌زودی ایران را در رتبه نخست دنیا قرار می‌دهد

سعید نمکی گفت: به یک نقطه روشن در کنترل بیماری‎های ویروسی رسیده ‎ایم و در آینده ای نزدیک دستاوردی از سوی جمهوری اسلامی اعلام می ‎شود که ایران را در این عرصه در سطح جهانی در رتبه نخست قرار می‎دهد.

نزدیک به ۳۵ هزار نفر قربانی کرونا در جهان

آفتاب نیوز : کروناویروس جدید که عامل بروز بیماری کووید-۱۹ است، اولین بار در ماه دسامبر در چین گزارش شد و در حال حاضر به ۱۹۹ کشور و منطقه از سراسر جهان گسترش پیدا کرده است.تا لحظه انتشار این خبر شمار کلی مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان ۷۳۵ هزار و ۸۳۳ نفر بوده که ۳۴ هزار و ۸۴۷ نفر از آن ها جان باخته و ۱۵۶ هزار و ۱۴۲ نفر نیز بهبود یافته اند.به طور کلی در جهان ۵۴۴ هزار و ۷۲۵ مورد ابتلای فعال به کروناویروس جدید وجود دارد که از این میان ۵۱۶ هزار و ۴۳۲ مورد معادل ۹۵ درصد از مبتلایان وضعیت خفیف داشته و تن...

تعداد مبتلایان به کرونا در کرمان به ۲۵۱ نفر رسید/ ۲۶ فوتی

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه از روز گذشته تست ۱۷ مورد قطعی مثبت کرونا اعلام شده گفت: با احتساب نفرات جدید، از آغاز اپیدمی تاکنون آمار مبتلایان به کرونا در استان کرمان به ۲۵۱ نفر رسید.

افزایش بیماران کرونا در خوزستان به ۶۹۳ نفر/ ۸۰ فوتی

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: ۲۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در خوزستان شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری تا ظهر روز دوشنبه ۱۱ فروردین به ۶۹۳ مورد رسید.

منبع خبرها سایت آفتاب نیوز aftabnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز 6129 می باشد.

اخبار گوناگون