روی خط خبر

لیست خبرهای برگرفته از سایت آفتاب نیوز aftabnews

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز aftabnews 6129 می باشد

اپلیکیشن شناسایی مبتلایان به کرونا با بررسی صدا

آفتاب نیوز : یک برنامه پیشرفته دارای هوش مصنوعی بالا با بررسی صدای افراد مبتلا شده به کرونا و افزایش درک و آگاهی خود از تغییراتی که این بیماری بر روی صدای افراد ایجاد می کند، می تواند با گوش کردن به اصوات افراد دیگر مشخص کند آیا آنها به کرونا مبتلا شده اند یا خیر.شرکت یادشده که Vocalis Health نام دارد، مورد حمایت وزارت دفاع رژیم صهیونیستی قرار گرفته و اپلیکیشن در حال طراحی توسط آن با گوش کردن به صدای افراد مختلف ابتلای آنها به کرونا را با دقت بالایی مشخص می کند.در حال حاضر برای افزایش دقت این ب...

تکذیب تائید طرح تاثیر روغن بنفشه بر درمان کرونا

با شیوع ویروس کرونا بسیاری در فضای مجازی به تجویز غیرتخصصی برخی از داروها که فاقد اعتبار علمی و آکادمیک هستند مانند استعمال روغن بنفشه پرداختند،در پی انتشار این شایعه رسانه های معاند خبری مبنی بر طرح تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی قم بر آثار روغن بنفشه برای درمان کرونا را در فضای مجازی منتشر کردند.

شمار قربانیان کرونا در ایران از ۳۰۰۰ نفر گذشت| ۳۰۳۶ کشته، ۴۷۵۹۳ مبتلا و ۱۵۴۷۳ بهبودیافته

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۴۷ هزار و ۵۹۳ نفر به طور قطعی در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و ۳۰۳۶ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و 15 هزار و ۴۷۳ نفر نیز بهبود یافته اند.

شمار قربانیان مسمومیت الکلی در فارس به ۸۴ نفر رسید/ ۵۸۳ نفر تحت درمان

آفتاب نیوز : بحسن همتی مدیر روابط عمومی اورژانس فارس گفت: در روز های اخیر ۶۶۷ بیمار با مسمومیت الکل به بیمارستان های شیراز و شهرستان های استان فارس مراجعه کرده که تاکنون ۸۴ نفر فوت کرده اند و ۵۸۳ نفر نیز تحت درمان هستند.

وزیر بهداشت خواستار اجرای طرح شهروند مسوول در مراکز پرتردد شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای به رییس سازمان صدا و سیما، از اجرای طرح مشترک ستاد ملی مدیریت بیماری کووید-۱۹ و قوه قضائیه با عنوان «شهروند مسوول» خبر داد.

ادعای واردات یک دارو برای درمان کرونا در ایران/ استفاده برای مسئولان کشور

آفتاب نیوز : کانال خبری پزشکان مدعی شده است: براساس اطلاعات موثق، داروی favipiravir وارد شده به کشور، در بیشتر موارد برای مسئولین کشور مورد استفاده قرار گرفته و پاسخدهی مطلوبی نیز داشته است.این دارو برای درمان دکتر ولایتی نیز استفاده شده است. گفته می شود واردات این تعداد فاویپیراویر در ماه اسفند ۱۳۹۸، با مساعدت علی اکبر ولایتی صورت پذیرفته است.این کانال علت اصلی عدم تحویل این دارو به بیماران بیمارستان مسیح دانشوری، ذخیره و استفاده آن برای درمان مسئولان کشور می باشد.

شمار مبتلایان به کرونا در ترکیه از ۱۳۵۰۰ نفر فراتر رفت

آفتاب نیوز : به گزارش خبرگزاری آناتولی ترکیه، «فخرالدین کوجا» سه شنبه شب افزود: ظرف مدت ۲۴ ساعت گذشته ۲ هزار و ۷۰۴ مورد جدید ابتلا به کرونا در این کشور شناسایی شده است.وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۶ نفر نیز بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند و در نتیجه شمار جان باختگان نیز به ۲۴۳ نفر رسیده است.وزیر بهداشت ترکیه اضافه کرد: تعداد مراکز تست کرونا به ۷۵ مرکز رسیده که نسبت به دوشنبه شب حدود ۲۵ درصد بر شمار آن افزوده شده است که این موضوع در سرعت تشخیص مبتلایان به کرونا کمک می کند.کوجا همچنین از مردم ترکیه...

رکورد شمار مبتلایان روزانه در آمریکا جابه‌جا شد

همزمان با افزایش انتقادات از دولت فدرال آمریکا به دلیل واکنش دیرهنگام به شیوع ویروس کرونا، شمار ابتلای روزانه به این ویروس در این کشور شاهد افزایش بیش از بیست هزار نفری بود.

منبع خبرها سایت آفتاب نیوز aftabnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز 6129 می باشد.

اخبار گوناگون