روی خط خبر

لیست خبرهای برگرفته از سایت آفتاب نیوز aftabnews

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز aftabnews 3247 می باشد

ارائه خدمات پزشکی رایگان به مناسبت روز پزشک در تهران

آفتاب نیوز : دکتر محمدرضا عزیزی، مدیر آموزش سازمان نظام پزشکی ضمن تبریک روز پزشک گفت: سازمان نظام پزشکی به مناسبت روز پزشک و با توجه به وظایفی که در قانون برای این سازمان معین شده که موظف است در جهت ارتقای سطح سواد و آگاهی های حوزه سلامت مردم گام بردارد در نظر دارد؛ روز اول شهریور مصادف با ولادت حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک جشنواره بزرگ ارتقاء سلامت شهروندان تهران در چهار منطقه شهر تهران را برگزار کند.وی افزود: فرهنگسرای بهمن در میدان بهمن، کانون فرهنگی و ورزشی مالک در خیابان خاوران، کانون فرهنگ...

طرز تهیه ذرت مکزیکی و ذرت آب‌پز در خانه

گاهی وقت ها پیش می آید که واقعا نمی دانیم چه غذایی بخوریم یا درست کنیم؛ هر چه به ذهنمان می آید را یا دوست نداریم یا حوصله درست کردنش را نداریم و از غذاهای تکراری هم خسته شده ایم. در این مواقع سبزیجات خیلی خوب می توانند به کمک مان بیایند و در کم ترین زمان ممکن یک غذای متفاوت و خوشمزه را برای مان فراهم کنند.

اپیلاسیون خسته‌کننده و وقت‌گیر بود، لیزر را انتخاب کردم/ عوارض استفاده از لیزر برای جوان‌سازی پوست

 توجه به زیبایی ظاهر و مدگرایی در جامعه امروزی با سرعت زیادی رو به گسترش است و هر روز جلوه جدیدی از آن نمود پیدا می کند که لیزر کردن نیز یکی از این موارد است.

اثر منفی بیماری‌های کبد بر مغز تنها طی ۲ هفته

آفتاب نیوز : پژوهشگران دریافته اند بیماری کبد اثرات منفی بر روی مغز دارند و می توانند ظرف دو هفته سبب آسیب مغز شوند.طبق گفته محققان "دانشگاه های ژنو و لوزان"، "مرکز بیمارستان دانشگاه وود"، "مرکز تصویربرداری زیست پزشکی"، "دانشکده پلی تکنیک فدرال لوزان" و "بیمارستان های دانشگاه ژنو" بیماری کبد می تواند ظرف دو هفته به مغز آسیب برساند و منجر به اختلالات روانی ، حرکتی و عصبی شناختی شود.محققان طی این مطالعه موش های مبتلا به بیماری مزمن کبدی را به مدت هشت هفته مورد بررسی قرار دادند. طی این بازه زمانی،...

تریاک مفید است؟

آفتاب نیوز : رضا ملک زاده در کنگره بین المللی دانش اعتیاد با اشاره به اینکه گزارش سازمان ملل برای اولین بار اعلام کرد که که در سال ۲۰۱۹ تعداد معتادان به ۵۳ میلیون نفر رسیده است، گفت: در کنگره قبلی اعتیاد، تعداد ذکر شده برای معتادان ۲۵ میلیون نفر بود و در هند و نیجریه آمار اعتیاد به شدت افزایش یافته و شیوع اعتیاد در سال جاری را نسبت به سال قبل ۵۶ درصد بیشتر اعلام می کنند.تنها در افغانستان حتی با وجود خشکسالی در سال گذشته ۷ هزار و ۸۰۰ تن تریاک تولید شده است و تولید کوکائین نزدیک به ۲۰۰۰ تن است.مع...

بیمه سلامت برای تمام افراد فاقد پوشش بیمه‌ اجباری شد

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: با توجه به تصویب آیین نامه اجرایی بیمه پایه اجباری سلامت و ارزیابی وسع، پوشش بیمه سلامت برای تمام افراد فاقد پوشش بیمه ای، اجباری بوده و برخورداری از یارانه دولت جهت حق سرانه بیمه از طریق ارزیابی وسع انجام می شود که این حق بیمه شامل سرپرست خانوار و افراد تحت تکفل آنها است.

چه تبلیغات پزشکی در اینستاگرام ممنوع است؟

مدیر کل نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در خصوص نحوه برخورد با تبلیغاتی که بدون اخذ مجوز های قانونی از سازمان نظام پزشکی در اینستاگرام فعالیت می کنند، گفت: تبلیغات پزشکی در اینستاگرام و فضای مجازی بدون مجوز ممنوع است و تخلفات تبلیغات پزشکی به هیات های انتظامی سازمان نظام پزشکی یا پلیس فتا ارجاع می شود.

«توفو»، پنیری که می‌تواند جای گوشت و مرغ را برای گیاه‌خواران بگیرد

تا به حال «توفو» به گوش تان خورده؟ اگر گوشت خوار هستید، «توفو» را شاید از کسانی شنیده اید که گیاه خواری می کنند و اگر گیاه خوار هستید احتمالا یک بار آن را امتحان کرده اید. «توفو» یا همان پنیر سویا، گوشت گیاه خواران است.

منبع خبرها سایت آفتاب نیوز aftabnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت آفتاب نیوز 3247 می باشد.

اخبار گوناگون