روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان چگونه با کودکان در مورد کووید-19 صحبت کنیم؟ از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

چگونه با کودکان در مورد کووید-19 صحبت کنیم؟

ساعت24-در حال حاضر همه گیری بیماری کووید-19 برای بیشتر مردم عامل نگرانی است اما برای کودکان که با اخبار متعدد مواجه می شوند ترس و نگرانی ناشی از آن ممکن است دلهره آور باشد.

ساعت24-در حال حاضر همه گیری بیماری کووید-19 برای بیشتر مردم عامل نگرانی است اما برای کودکان که با اخبار متعدد مواجه می شوند ترس و نگرانی ناشی از آن ممکن است دلهره آور باشد. چگونه می توان با کودکان درباره کرناویروس صحبت کرد تا هم نترسند و هم در مواجه با این بیماری هوشیار باشند؟ این پرسش این روزهای والدین است.روانشناسان معتقدند: والدین باید آگاه باشند که ممکن است فرزندشان نگرانی هایی در مورد شیوع کروناویروس داشته باشد حتی اگر در رابطه با آن صحبت نکند. در واقع به این دلیل که کودک این موضوع را مطرح نمی کند نمی توان گفت که در ذهن با نگرانی ها و ترس ناشی از کروناویروس درگیر نیست.به گفته روانشناسان لازم است والدین ابتدا به درک درستی از وضعیت و بیماری کووید-19 دست پیدا کرده و سپس با کودک در این رابطه صحبت کنند چرا که باید با اطلاعات صحیح به پرسش های کودک پاسخ داده شود.به گزارش ایسنا به نقل از هلث لاین، همچنین والدین باید به ترس کودک خود توجه کرده، آن را نادیده نگیرند و احساسات او را تصدیق کنند. هرچند که این کار مستلزم آن است که والدین ترس ها و نگرانی های خود در مورد این بیماری را مدیریت کرده باشند.

مطلب با عنوان چگونه با کودکان در مورد کووید-19 صحبت کنیم؟ از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان چگونه با کودکان در مورد کووید-19 صحبت کنیم؟ از وب سایت ساعت 24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ساعت 24 saat24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون