روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آزمایش اولیه کرونای یک فرد در یزد مثبت اعلام شد از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آزمایش اولیه کرونای یک فرد در یزد مثبت اعلام شد

ساعت 24-براساس اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان یزد نتیجه اولیه آزمایشات یکی از افراد مشکوک به بیماری کرونا مثبت اعلام شد و منتظر نظر قطعی وزارت بهداشت هستیم.

ساعت 24-براساس اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان یزد نتیجه اولیه آزمایشات یکی از افراد مشکوک به بیماری کرونا مثبت اعلام شد و منتظر نظر قطعی وزارت بهداشت هستیم. در این اطلاعیه آمده است نتیجه قطعی منوط به انجام سه بار آزمایش است که نتیجه قطعی و نهایی ابتلا به ویروس توسط این فرد از سوی ستاد کشوری مدیریت بیماری کرونا در وزارت بهداشت اعلام می شود.

مطلب با عنوان آزمایش اولیه کرونای یک فرد در یزد مثبت اعلام شد از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آزمایش اولیه کرونای یک فرد در یزد مثبت اعلام شد از وب سایت ساعت 24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ساعت 24 saat24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون