روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان استفاده از قلیان در قهوه‌خانه‌ها ممنوع شد از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

استفاده از قلیان در قهوه‌خانه‌ها ممنوع شد

ساعت 24-معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از ممنوعیت استفاده از قلیان در قهوه خانه ها و سفره خانه های شهر تهران تا اطلاع ثانوی به علت شیوع بیماری کرونا در کشور خبر داد.

ساعت 24-معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از ممنوعیت استفاده از قلیان در قهوه خانه ها و سفره خانه های شهر تهران تا اطلاع ثانوی به علت شیوع بیماری کرونا در کشور خبر داد. سرهنگ نادر مرادی با اعلام خبر ممنوعیت استفاده از قلیان در قهوه خانه ها، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، به اتاق اصناف، تمام اتحادیه ها و قهوه خانه سنتی ابلاغ کردیم که از این به بعد تا اطلاع ثانوی استفاده از هر گونه قلیان در اماکن مذکور ممنوع است.معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تصریح کرد: این ابلاغ به تمام صنوفی که اقدام به عرضه قلیان می کنند، انجام شده است و در صورت عدم رعایت ضوابط توسط آنها، برخورد جدی و حتی پلمب صورت می گیرد.وی خاطرنشان کرد: این ممنوعیت از امروز تا اطلاع ثانوی اجرایی می شود.

مطلب با عنوان استفاده از قلیان در قهوه‌خانه‌ها ممنوع شد از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان استفاده از قلیان در قهوه‌خانه‌ها ممنوع شد از وب سایت ساعت 24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ساعت 24 saat24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون