روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهترین خبر این روزهای قم/ بیماران کرونایی در حال مرخص شدن هستند از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهترین خبر این روزهای قم/ بیماران کرونایی در حال مرخص شدن هستند

ساعت 24-21 نفر از مبتلایان ویروس کرونا در قم پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شدند.پس از شیوع بیماری کرونا و اخبار ضد و نقیض و بسیار نگران کننده این روزهای برخی مسئولان و حتی فضای مجازی دانشگاه علوم پزشکی استان قم از مرخص شدن بیماران کرونایی در خبرداد.

ساعت 24-21 نفر از مبتلایان ویروس کرونا در قم پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شدند.پس از شیوع بیماری کرونا و اخبار ضد و نقیض و بسیار نگران کننده این روزهای برخی مسئولان و حتی فضای مجازی دانشگاه علوم پزشکی استان قم از مرخص شدن بیماران کرونایی در خبرداد. در این خبر آمده است که 21 نفر از بیماران مبتلا به کرونا پس از بهبودی کامل از بیمارستان مرخص و به آغوش خانواده باز گشتند.13 نفر از این بیماران در بیمارستان کامکار و ۸ نفر نیز در بیمارستان فرقانی بستری بودند. البته ۳۲۰ نفر مشکوک به کرونا در دو بیمارستان قم بستری هستند.کارشناسان بهداشت و درمان همچنان مراقبت های بهداشتی و عدم حضور بدون توجیه در معابر و مجامع پرازدحام را از عوامل مهم کنترل این بیماری ذکر کردند.

مطلب با عنوان بهترین خبر این روزهای قم/ بیماران کرونایی در حال مرخص شدن هستند از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهترین خبر این روزهای قم/ بیماران کرونایی در حال مرخص شدن هستند از وب سایت ساعت 24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ساعت 24 saat24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون