روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویروس کرونا در آب از بین می‌رود؟ از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویروس کرونا در آب از بین می‌رود؟

ساعت 24-گروهی از محققان توانسته اند با انجام مطالعات جدید میزان سرعت از بین رفتن ویروس کرونا در آب را اندازه گیری کنند.

ساعت 24-گروهی از محققان توانسته اند با انجام مطالعات جدید میزان سرعت از بین رفتن ویروس کرونا در آب را اندازه گیری کنند. در سراسر جهان ویروس کرونا باعث بیماری افراد مختلفی شده است. نمونه های مشابه از این ویروس وجود دارد که زمانی فقط حیوانات را آلوده می کردند، اما ویروس کرونا علاوه بر حیوان انسان را هم مبتلا می کند.مطالعات جدید محققان نشان می دهد ویروس کرونا با سرعت بسیار زیادی در فاضلاب ها از بین می رود و در طی ۲ تا ۳ روز ۹۹.۹ درصد کاهش می یابد.به گفته محققان؛ زمان از بین رفتن ویروس کرونا در فاضلاب های فرعی نسبت به فاضلاب های اصلی مقداری طولانی تر است؛ زیرا وجود میزان بیشتر مواد جامد معلق در فاضلاب های فرعی از غیرفعال شدن این ویروس محافظت می کند.بر اساس مطالعه پژوهشگران، ویروس کرونا به سرعت در آب و فاضلاب در دمای محیط غیرفعال می شود.آنچه می توانید برای پیشگیری از مبتلا شدن به این ویروس انجام دهید، نوشیدن مقدار زیاد مایعات است.

مطلب با عنوان ویروس کرونا در آب از بین می‌رود؟ از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویروس کرونا در آب از بین می‌رود؟ از وب سایت ساعت 24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ساعت 24 saat24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون