روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ۴ روش ساده برای کنترل اورژانسی فشار خون بالا از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

۴ روش ساده برای کنترل اورژانسی فشار خون بالا

ساعت 24-گاهی افزایش بیش از حد فشار خون و در موارد اورژانسی می تواند پیامدها و خطرات زیادی را برای فرد به دنبال داشته باشد؛ در این مطلب به ۴ روش ساده برای کنترل اورژانسی "فشار خون بالا" اشاره شده است.

ساعت 24-گاهی افزایش بیش از حد فشار خون و در موارد اورژانسی می تواند پیامدها و خطرات زیادی را برای فرد به دنبال داشته باشد؛ در این مطلب به ۴ روش ساده برای کنترل اورژانسی "فشار خون بالا" اشاره شده است. فشار خون بالا از جمله بیماری هایی است که به دلیل سبک زندگی ناصحیح امروزی و رژیم های تغذیه های ناسالم، تعداد زیادی از افراد را با خود درگیر کرده است.گاهی افزایش بیش از حد فشار خون و در موارد اورژانسی می تواند پیامدها و خطرات زیادی را برای فرد به دنبال داشته باشد؛ در چنین مواقعی فرد می تواند برای کنترل فوری سطح فشار خون خود از برخی روش های ساده استفاده کند؛ در ادامه به 4 روش ساده برای کنترل اورژانسی فشار خون اشاره شده است:1. فشار بین انگشت شست و سبابه به مدت 5 دقیقه2. خوردن مقداری ترشی و ترشیجات (آبلیمو طبیعی، سرکه، آبغوره، آب نارنج)3. میل کردن یک لیوان آب کرفس کاملاً تازه4. ماساژ پشت ساق پاها به مدت 15 دقیقه.

مطلب با عنوان ۴ روش ساده برای کنترل اورژانسی فشار خون بالا از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ۴ روش ساده برای کنترل اورژانسی فشار خون بالا از وب سایت ساعت 24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ساعت 24 saat24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون