روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: ساعت 24
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قاتل دیابت و سنگ کلیه از راه رسید از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قاتل دیابت و سنگ کلیه از راه رسید

ساعت 24 - یک محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: افرادی که دیابت یا سنگ کلیه دارند، می توانند با مصرف روزانه ۳ فنجان آب پیاز به بهبود بیماری خود کمک کنند.

ساعت 24 - یک محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: افرادی که دیابت یا سنگ کلیه دارند، می توانند با مصرف روزانه ۳ فنجان آب پیاز به بهبود بیماری خود کمک کنند. داود حاج محمد خانی، محقق و پژوهشگر طب سنتی درباره گیاه پیاز گفت: این گیاه دارای طبیعت گرم و خشک است. در منابع طب سنتی توصیه شده افراد در مسافرت، برای تعدیل شرایط بدن و سازگاری آن با محیط جدید ابتدا پیاز آن منطقه را میل کنند. همچنین توصیه شده مصرف پیاز پخته بهتر از پیاز خام استاین محقق و پژوهشگر طب سنتی افزود: پیاز برای پوست، درمان سرماخوردگی، حفظ سلامت چشم ها، برطرف کردن عفونت ها بسیار مفید است و می توان از آن بهره های زیادی برد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان قاتل دیابت و سنگ کلیه از راه رسید از وب سایت ساعت 24 saat24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قاتل دیابت و سنگ کلیه از راه رسید از وب سایت ساعت 24 با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به ساعت 24 saat24 مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون