روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: پارسی طب
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیا از شنیدن اخبار بد هراسان می شوید؟ از وب سایت پارسی طب parsiteb با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیا از شنیدن اخبار بد هراسان می شوید؟

برای تمامی کسانی که به مدت طولانی در معرض اخبار بد شخصی یا اجتماعی قرار میگیرند… ممکنه بگید من اصلاً اخبار نمیخونم و نمیبینم فقط خلاصه شو از اطرافیان میشنوم. باید بدونید به طور کلی اگر به مدت طولانی در معرض اخبار بد قرار بگیرید، علایمی از ناراحتی های جسمی مشاهده خواهید کرد.. درآمد، کسب …

نوشته آیا از شنیدن اخبار بد هراسان می شوید؟ اولین بار در پارسی طب پدیدار شد.

اشتراکبرای تمامی کسانی که به مدت طولانی در معرض اخبار بد شخصی یا اجتماعی قرار میگیرند…ممکنه بگید من اصلاً اخبار نمیخونم و نمیبینم فقط خلاصه شو از اطرافیان میشنوم. باید بدونید به طور کلی اگر به مدت طولانی در معرض اخبار بد قرار بگیرید، علایمی از ناراحتی های جسمی مشاهده خواهید کرد..درآمد، کسب و کار، تحصیل و ورزش و .. که تا دیروز واستون خیلی مهم بوده یکهو اهمیتش رو از دست میده. پرخاشگر میشید، نمیدونید چرا ولی با دیگران درگیری لفظی دارید یا حوصلشونو ندارید (این ابزاری از درد و اندوه است).اشتهای عصبی نسبت به کربوهیدرات ها دارید یا اصلاً نمیتونید خوب غذا بخورید. رفلاکس معده و افزایش سطح کورتیزول هم یکی از نشانگان این سندروم است.حالا باید چکار کنیم؟اول به جای فکر کردن به ادامه روز یا ماه یا سال صرفا به تنها فعالیت بدنی بعدی که باید انجام بدین فکر کنید.غذای سالم بخورید، مدیتیشن کنید و درست نفس بکشید. چندتا نفس عمیق بکشید و برای خودتون و آنچه در جهان هستی هست دعا کنید.احساسات منفی خودتون رو انکار نکنید آنها را بپذیرید و به خودتون اجازه ناراحت شدن بدید و با خودتون مهربان باشید.اگر فکر می کنید نشانه های این سندروم در شما بیشتر شده سرتون بکنید زیر برف. زمانیکه نمیتونید چیزی رو کنترل کنید روش اثر بذارید و داره داغونتون میکنه فاصله بگیرید.دکتر سارا بخشایی

برچسب ها:

مطلب با عنوان آیا از شنیدن اخبار بد هراسان می شوید؟ از وب سایت پارسی طب parsiteb با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیا از شنیدن اخبار بد هراسان می شوید؟ از وب سایت پارسی طب با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به پارسی طب parsiteb مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون