روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: نصف جهان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان راهکارهایی برای ضدعفونی کردن سطوح خانه و آشپزخانه از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

راهکارهایی برای ضدعفونی کردن سطوح خانه و آشپزخانه

در ایام شیوع کرونا، رعایت نکات بهداشتی جهت پیشگیری از ابتلا به بیماری برای همگان لازم و ضرروی است.

در ادامه چند توصیه و راهکار برای تمیز کردن سطوح خانه و آشپزخانه را می خوانیم:مواد ضدعفونی کننده مناسب برای سطوح آشپزخانه- بهترین موادی که برای تمیز و ضدعفونی کردن خانه مورد استفاده قرار می گیرند، انواع مواد شوینده، آب ژاول، الکل اتانول، پرکلرین و اپیمکس است. این مواد بهترین مواد مورد استفاده برای ضدعفونی کردن سطوح هستند.- بهتر است روزی ۳ بار با استفاده از مواد شوینده و اسفنج، شیرآلات و سینک ظرفشویی را کامل بشویید. یک اسپری حاوی مقداری الکل و آب در کنار ظرفشویی قرار داده و گاهی روی شیر و سینک ظرفشویی اسپری کنید تا با این کار از تمیز بودن این سطوح مطمئن شوید.ضدعفونی کردن یخچال و فریزر- تمامی مواد غذایی و خوراکی که داخل یخچال دارید را خوب ضدعفونی کنید و تحت هیچ شرایطی سبزیجات و میوه های نشسته را داخل یخچال قرار ندهید.- پیاز خام یک ماده ضدعفونی کننده طبیعی و بی ضرر است. یک پیاز خام را از وسط نصف کرده و داخل یخچال قرار دهید تا فضای داخل یخچال را ضدعفونی کند.-دستگیره و درب یخچال را روی چند بار با الکل ضدعفونی کنید.-حداقل روزی یک بار کف آشپزخانه را با مواد شوینده تمیز کنید.- شستشوی دست ها با آب و صابون قبل از ورود به آشپزخانه- ضدعفونی کردن تمامی سطوح به صورت روزانه خصوصا دستگیره های کابینت، یخچال، کشو، گازضدعفونی کردن خریدهای منزل اما چگونه خریدهایمان را ضدعفونی کنیم تا کرونا به آشپزخانه هایمان وارد نشود؟- درب ورودی خانه محدوده یا مرز فرضی تعیین کنید که همه خریدهایتان را در آنجا بگذارید، ترجیحا در یک تشت یا لگن بزرگ.- کارت، موبایل، کلید، سوئیچ را روی دستمال بگذارید و در اولین فرصت ضدعفونی کنید و صورت و دست هایتان را تا آرنج خوب بشویید.- خریدها را به آشپزخانه منتقل کنید و با اسکاچ، مایع ظرفشویی و آب بشویید، بعد از شستن خریدها سینک را هم بشویید.

مطلب با عنوان راهکارهایی برای ضدعفونی کردن سطوح خانه و آشپزخانه از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان راهکارهایی برای ضدعفونی کردن سطوح خانه و آشپزخانه از وب سایت نصف جهان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به نصف جهان nesfejahan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون