روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: نصف جهان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ۴ ماده‌ای که می‌تواند به بدن در مقابل استرس و اضطراب کمک کنند از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

۴ ماده‌ای که می‌تواند به بدن در مقابل استرس و اضطراب کمک کنند

موادی که می توانند به مقابله با استرس و اضطراب بپردازد و همچنین سلامت بدن را افزایش دهند.همه انسان ها در طول زندگی خود احساس غم و از دست دادن یا نبود چیزی را داشته اند. اما خوشبختانه برای رفع چنین مشکلی یک راه حل طبیعی و در عین حال خوشمزه وجود دارد.

همه انسان ها در طول زندگی خود احساس غم و از دست دادن یا نبود چیزی را داشته اند. اما خوشبختانه برای رفع چنین مشکلی یک راه حل طبیعی و در عین حال خوشمزه وجود دارد. به همین دلیل به جای نوشیدن سومین لیوان قهوه برای افزایش انرژی یا از بین بردن استرس، میتوان از ۴ تونیک که از مواد روزمره تهیه می شوند برای مبارزه با خستگی، اضطراب و استرس استفاده کرد.زنجبیلزنجبیل خواصی به غیر از طعم دادن به غذا و یا تسکین معده درد دارد. این گیاه پرقدرت شامل آنتی اکسیدان ها و ۱۴ ترکیب بیواکتیو بسیار بی نظیر و خاص می باشد. این ترکیبات می توانند باعث بهبود عملکرد فعالیت های شناختی مغز در زنان میانسال و همچنین مقابله با آسیب های ناشی از استرس شوند. علاوه براین مطالعات بر روی حیوانات نشان داده است که زنجبیل می تواند بر میزان سروتونین تاثیر گذاشته و اضطراب را مانند داروهای بنزودیازپین کاهش دهد. می توان زنجبیل را دم و آن را به صورت سرد یا گرم نوشید.سرکه سیبسرکه سیب بیشتر از یک سرکه معمولی است. این سرکه می تواند به صورت مستقیم بر میزان قند خون بگذارد و همچنین فرد در حفظ انرژی و جلوگیری از خستگی کمک بسیار کند. علاوه براین سرکه سیب حاوی مواد معدنی ضروری مانند پتاسیم بوده که ارتباط مستقیمی با میزان انرژی فرد دارد.زردچوبهکورکومین، ترکیب بیواکتیو موجود در زردچوبه می تواند با اضطراب و افسردگی مبارزه کند و همینطور میزان سروتونین و دوپامین موجود در بدن را افزایش دهد. به گفته محققین زردچوبه می تواند مانند داروی Prozac عمل کند اما بدون عوارض جانبی.ماچاماچا به دلیل دارا بودن L-Theanine و فلاونوئید، سالیان زیادی است که به عنوان یک ماده آرام بخش مورد استفاده قرار می گیرد. L-Theanine باند فرکانس موج آلفا در مغز را افزایش می دهد که باعث ایجاد احساس آرامش بدون خواب آلودگی می شود. همچنین ماچا سرشار از آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها و مواد مغذی بوده می تواند به عنوان یک تونیک بسیار قوی برای مبارزه با خستگی و افزایش انرژی عمل کند.

مطلب با عنوان ۴ ماده‌ای که می‌تواند به بدن در مقابل استرس و اضطراب کمک کنند از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ۴ ماده‌ای که می‌تواند به بدن در مقابل استرس و اضطراب کمک کنند از وب سایت نصف جهان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به نصف جهان nesfejahan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون