روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: نصف جهان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دیابتی ها تخم مرغ بخورند؟ از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دیابتی ها تخم مرغ بخورند؟

طبق نتايج يک مطالعه جديد، افراد ديابتي بايد در وعده صبحانه تخم مرغ بخورند تا ميزان قند خونشان کاهش يابد. طبق يافته هاي به دست آمده، صبحانه پرچرب و با ميزان کربوهيدرات پايين مي تواند به افراد مبتلا به ديابت نوع2 در کنترل ميزان قندخونشان در طول روز کمک کند.

طبق نتایج یک مطالعه جدید، افراد دیابتی باید در وعده صبحانه تخم مرغ بخورند تا میزان قند خونشان کاهش یابد. طبق یافته های به دست آمده، صبحانه پرچرب و با میزان کربوهیدرات پایین می تواند به افراد مبتلا به دیابت نوع2 در کنترل میزان قندخونشان در طول روز کمک کند. نصف جهان: طبق نتایج یک مطالعه جدید، افراد دیابتی باید در وعده صبحانه تخم مرغ بخورند تا میزان قند خونشان کاهش یابد. طبق یافته های به دست آمده، صبحانه پرچرب و با میزان کربوهیدرات پایین می تواند به افراد مبتلا به دیابت نوع2 در کنترل میزان قندخونشان در طول روز کمک کند.افزایش زیاد قندخون بعد از صبحانه ناشی از تلفیق مقاومت انسولین در صبح در افراد مبتلا به دیابت است و همچنان به دلیل داشتن رژیم غذایی غربی در صبحانه نیز می باشد که مملو از کربوهیدرات هاست.همواره وعده صبحانه یک وعده غذایی پرچالش برای افراد مبتلا به دیابت است. حال یافته ها نشان می دهد اولین وعده غذایی کم کربوهیدرات و پرچرب در صبح، می تواند شیوه ساده ای برای پیشگیری از افزایش چشمگیر قندخون و بهبود کنترل گلوکز در طول روز باشد و احتمالاً می تواند به کاهش سایر عوارض دیابت هم کمک کند. یافته ها نشان داد صبحانه کم کربوهیدرات و پرچرب کاملاً از افزایش ناگهانی قندخون بعد از صرف صبحانه پیشگیری می کند و همین مسئله می تواند برای بهبود ثبات میزان گلوکز در طول 24 ساعت آینده کافی باشد. محققان عنوان می کنند نوسانات ناگهانی قندخون به عروق خونی، چشم ها و کلیه ها آسیب می رساند.

مطلب با عنوان دیابتی ها تخم مرغ بخورند؟ از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دیابتی ها تخم مرغ بخورند؟ از وب سایت نصف جهان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به نصف جهان nesfejahan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون