روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: نصف جهان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ضرورت مسواک زدن قبل از صبحانه از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ضرورت مسواک زدن قبل از صبحانه

عضو هيئت مديره انجمن دندانپزشکان ايران شاخه اصفهان، بر ضرورت مسواک زدن قبل از صبحانه تأکيد کرد و گفت: استفاده از نخ دندان نيز از خراب شدن دندان ها پيشگيري مي کند.

عضو هیئت مدیره انجمن دندانپزشکان ایران شاخه اصفهان، بر ضرورت مسواک زدن قبل از صبحانه تأکید کرد و گفت: استفاده از نخ دندان نیز از خراب شدن دندان ها پیشگیری می کند. نصف جهان: عضو هیئت مدیره انجمن دندانپزشکان ایران شاخه اصفهان، بر ضرورت مسواک زدن قبل از صبحانه تأکید کرد و گفت: استفاده از نخ دندان نیز از خراب شدن دندان ها پیشگیری می کند.دکتر مرتضی بنکدارچیان در کنگره دندانپزشکی نقش جهان در خصوص ضرورت مسواک زدن، گفت: ضرورت دارد قبل از خوردن صبحانه دندان های خود را مسواک بزنیم چرا که این امر سبب می شود میکروب های داخل دهان رفع شده و صبحانه با لذت بیشتری خورده شود همچنین مسواک زدن دندان ها پس از خوردن صبحانه، ناهار و قبل از خواب نیز ضرورت دارد.وی عنوان کرد: نخ کشیدن یک الی دو بار در طول روز نیز از خراب شدن دندان ها پیشگیری می کند همچنین افراد باید توجه داشته باشند که خمیر دندان باید به قدری باشد که دندان ها را تمیز کند لذا نیازی نبوده که به تمام طول مسواک خمیردندان زده شود چرا که این مسئله باعث تحریک فرد می شود و جلوی مسواک زدن خوب را می گیرد.

مطلب با عنوان ضرورت مسواک زدن قبل از صبحانه از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ضرورت مسواک زدن قبل از صبحانه از وب سایت نصف جهان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به نصف جهان nesfejahan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون