روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: نصف جهان
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیا تماشای زیاد تلویزیون منجر به زوال عقل می‌شود؟ از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیا تماشای زیاد تلویزیون منجر به زوال عقل می‌شود؟

متخصصان علوم پزشکي در انگليس و آلمان نسبت به تماشاي روزانه و طولاني مدت تلويزيون به ويژه به سالمندان هشدار مي دهند. بررسي ها نشان مي دهد که حتي استفاده از اينترنت به اندازه تماشاي تلويزيون تأثير منفي بر حافظه نمي گذارد.

متخصصان علوم پزشکی در انگلیس و آلمان نسبت به تماشای روزانه و طولانی مدت تلویزیون به ویژه به سالمندان هشدار می دهند. بررسی ها نشان می دهد که حتی استفاده از اینترنت به اندازه تماشای تلویزیون تأثیر منفی بر حافظه نمی گذارد. نصف جهان: متخصصان علوم پزشکی در انگلیس و آلمان نسبت به تماشای روزانه و طولانی مدت تلویزیون به ویژه به سالمندان هشدار می دهند. بررسی ها نشان می دهد که حتی استفاده از اینترنت به اندازه تماشای تلویزیون تأثیر منفی بر حافظه نمی گذارد.متخصصان به این نتیجه رسیدند افرادی که بیش از سه ساعت و نیم در روز تلویزیون تماشا می کنند حافظه کلامی یا گفتاری ضعیف تری نسبت به دیگران دارند. این حافظه برای اطلاعاتی است که با واژه ها یا نقل قول ها بیان می شوند. به گفته متخصصان جامعه نورولوژی آلمان، ضعیف تر بودن حافظه کلامی افراد یاد شده ربطی به کمبود حرکت یا دیگر خصوصیات ندارد.از همین روست که جامعه نورولوژی آلمان توصیه می کند که به خصوص افراد مسن تر برای آنکه به لحاظ روحی سالم بمانند باید از تماشای طولانی مدت تلویزیون خودداری کنند.

مطلب با عنوان آیا تماشای زیاد تلویزیون منجر به زوال عقل می‌شود؟ از وب سایت نصف جهان nesfejahan با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیا تماشای زیاد تلویزیون منجر به زوال عقل می‌شود؟ از وب سایت نصف جهان با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به نصف جهان nesfejahan مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون