روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: انتخاب
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اصالت پروتز جراحی پلاستیك قابل ردیابی است از وب سایت انتخاب entekhab با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اصالت پروتز جراحی پلاستیك قابل ردیابی است

رئیس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران با اشاره به این كه پروتز مورد نیاز در جراحی پلاستیك و زیبایی از طریق شماره سریال و مشخصات در وبگاه شركت سازنده قابل ردیابی است، گفت: بیماران نگرانی در مورد كیفیت این پروتزها نداشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس انجمن جراحان پلاستیك و زیبایی ایران با اشاره به این كه پروتز مورد نیاز در جراحی پلاستیك و زیبایی از طریق شماره سریال و مشخصات در وبگاه شركت سازنده قابل ردیابی است، گفت: بیماران نگرانی در مورد كیفیت این پروتزها نداشته باشند.دكتر حامد باطنی، رئیس انجمن جراحان درباره این كه تحریم های دشمنان چه تاثیری در رشته جراحی پلاستیك و زیبایی داشته است و مساله كمبود دارو در این حوزه، خاطرنشان كرد: رشته كاری جراحی پلاستیك و زیبایی وابستگی زیادی با جنبه داروهای دچار كمبود ندارد.وی تاكید كرد:غالب وسایل و تجهیزات مورد نیاز جراحی پلاستیك و زیبایی، ورود مسافری یا چمدانی ندارد، زیرا مرجع این وسایل شناخته شده است و همه آنها شماره سریال دارد كه در وبگاه شركت سازنده و توزیع كننده قابل ردیابی است، بنابراین هیچ جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.روزنامه جام جم

مطلب با عنوان اصالت پروتز جراحی پلاستیك قابل ردیابی است از وب سایت انتخاب entekhab با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اصالت پروتز جراحی پلاستیك قابل ردیابی است از وب سایت انتخاب با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به انتخاب entekhab مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون