روی خط خبر

موضوع: کارآفرینی و استارت آپ منبع: کلیک
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسخه جدید بازار با امکان فعال‌سازی حالت کودک از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسخه جدید بازار با امکان فعال‌سازی حالت کودک

در نسخه تازه بازار، با فعال کردن حالت کودک، محتوای برنامه بازار (اعم از برنامه، بازی و ویدیو) بر اساس رده سنی کودکان (تا ۱۰ سال) پالایش می شود.

نوشته نسخه جدید بازار با امکان فعال سازی حالت کودک اولین بار در رسانه کلیک. پدیدار شد.

رسانه کلیک – در تازه ترین نسخه بازار برای نخستین بار، امکان فعال سازی حالت کودک برای والدین و مربیان افزوده شده است.این نخستین گام کافه بازار برای تسهیل دسترسی کودکان به محتوای مناسب و جلوگیری از دسترسی آنان به محتوای نامناسب برای سن آنهاست.در نسخه تازه بازار، با فعال کردن حالت کودک، محتوای برنامه بازار (اعم از برنامه، بازی و ویدیو) بر اساس رده سنی کودکان (تا ۱۰ سال) پالایش می شود و برنامه ها، بازی ها و ویدیوهای مناسب، تا حد ممکن، در معرض دید و استفاده آنها قرار می گیرد.والدین جهت فعال سازی حالت کودک، کافیست روی گوشی خود در پایین صفحه اصلی بازار، به بخش «بازار من» بروند و دکمه «بازار کودک» را روشن کنند.با توجه به اینکه تاکنون کاری جامع در زمینه تدوین معیار پالایش محتوا برای کودکان در کشورمان صورت نگرفته، دبیران محتوای بازار با لحاظ کردن رده بندی سنی اعلام شده از سوی تأمین کنندگان محتوا و نهادهای فرهنگی متولی، به شیوه ای سخت گیرانه کوشیده اند امکان خطا در دسترسی کودک به محتوای مناسب را به حداقل برساند.تگ ها:بازاربازار کودککافه بازار

برچسب ها:

مطلب با عنوان نسخه جدید بازار با امکان فعال‌سازی حالت کودک از وب سایت کلیک click با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسخه جدید بازار با امکان فعال‌سازی حالت کودک از وب سایت کلیک با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کلیک click مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون