روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان 10 نوزاد از مادران کرونایی به صورت سالم متولد شدند از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

10 نوزاد از مادران کرونایی به صورت سالم متولد شدند

تعداد نوزادانی که از مادران کرونایی در استان مازندران سالم به دنیا آمده اند به عدد 10 رسید.

آفتاب نیوز : رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل از به دنیا آمدن ۹ نوزاد از مادران کرونایی در بابل در روزهایی کرونایی خبر داد و گفت: از این تعداد پنج نفر غیر بابلی بودند که همگی در اتاق زایمان ویژه بیماران کرونایی که از روزهای اول آماده کرده بودیم، زایمان کردند.فرزاد جلالی افزود: تولد نوزادان از مادران کرونایی بیش از هر چیز ما را به شکست کرونا امیدوار می سازد وزندگی و امید را در روزهای سخت کرونایی پررنگ می کند.لازم به ذکر است در همین ایام تلخ کرونایی یک بانوی قائم شهر مبتلابه کرونا نیز پس از ۲۰ سال نازایی، در روزهای گذشته فرزندش را به سلامت به دنیا آورد.به این ترتیب تعداد نوزادانی که از مادران کرونایی در استان مازندران سالم به دنیا آمده اند به عدد 10 رسید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان 10 نوزاد از مادران کرونایی به صورت سالم متولد شدند از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان 10 نوزاد از مادران کرونایی به صورت سالم متولد شدند از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون