روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان برداشتن تحریم‌ها علیه ایران در شرایط شیوع کرونا می‌تواند تنش‌ها را کاهش دهد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

برداشتن تحریم‌ها علیه ایران در شرایط شیوع کرونا می‌تواند تنش‌ها را کاهش دهد

نیویورک تایمز در گزارشی به ضرورت لغو تحریم ها پرداخت.

آفتاب نیوز : نیویورک تایمز نوشت: دولت ترامپ باید فورا تحریم ها علیه ایران را بردارد. نشان دادن رحم و شفقت در زمان بحران کاری درست و سیاست خارجه مناسب است. این کار می تواند تنش ها را کاهش دهد. مقدمه ای برای مبادله زندانیان باشد، حملات به نیروهای آمریکایی را کاهش دهد و در آینده گفت وگوهایی جدی برای توقف فعالیت هسته ای ایران آغاز شود.سیاست فشار بر ایران مشخص نیست که به نتیجه برسد یا خیر؟ اما برداشتن تحریم ها گامی مهم است که آمریکا می تواند بردارد و با این تصمیم ایران خطر کم تری خواهد داشت.

برچسب ها:

مطلب با عنوان برداشتن تحریم‌ها علیه ایران در شرایط شیوع کرونا می‌تواند تنش‌ها را کاهش دهد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان برداشتن تحریم‌ها علیه ایران در شرایط شیوع کرونا می‌تواند تنش‌ها را کاهش دهد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون