روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نخستین پزشک مبتلا به کرونا در قم درگذشت از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نخستین پزشک مبتلا به کرونا در قم درگذشت

دکتر حسین جوهری متخصص گوش، حلق و بینی که در روزهای گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده بود، نخستین پزشک قمی است که در این عرصه به شهادت رسید.

آفتاب نیوز : به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، دکتر حسین جوهری که از روز اول شیوع ویروس کرونا، همواره در راستای کمک به بیماران تلاش می کرد، متاسفانه خود نیز درگیر این ویروس شد و به شهادت رسید.بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی قم، از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان قم حدود ۴۰ پزشک و ۱۳۰ پرستار قمی حین خدمت به بیماران به این ویروس مبتلا شدند؛ از میان این پزشکان ۱۵ تن در مراکز درمانی بستری شده اند و در حال حاضر نیز یکی از پزشکان قمی در ICU به سر می برد.همچنین ۱۳۰ تن از پرستاران استان از ابتدا به ویروس کرونا مبتلا شده اند که سه تن از آن ها در حال حاضر در مراکز درمانی بستری هستند.۲ تن از کارکنان بیمارستان های قم، حاج احمد سلیم آبادی دوست، مسئول نقلیه بیمارستان کامکار قم و خانم طاهره اسماعیلی، کارمند بیمارستان شهید بهشتی قم، در راه سلامت و دفاع از جان هم وطنان در مقابل ویروس کرونا به درجه رفیع شهادت نائل شدند.تا ساعت ۱۴ پنجم فروردین ماه، ۵۰۵ تن از مردم قم به دلیل مشکلات حاد تنفسی و ابتلا به کرونا در بیمارستان های کامکار، فرقانی، امام رضا(ع)، علی ابن ابیطالب(ع) و شهید بهشتی بستری هستند. در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱ نفر از مراکز درمانی قم ترخیص شدند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان نخستین پزشک مبتلا به کرونا در قم درگذشت از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نخستین پزشک مبتلا به کرونا در قم درگذشت از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون