روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فوت ۳ نفر بر اثر مسمومیت ترکیب مواد شوینده در چهارمحال‌وبختیاری از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فوت ۳ نفر بر اثر مسمومیت ترکیب مواد شوینده در چهارمحال‌وبختیاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: متأسفانه مسمومیت بر اثر ترکیب مواد شوینده و پاک کننده در استان جان ۳ نفر از هم استانی های ما را گرفته است.

آفتاب نیوز : مجید شیرانی پنجم فروردین ماه در خبر ۲۰ چهارمحال و بختیاری از تشدید مسمومیت ها بر اثر ترکیب مواد شوینده و پاک کننده در استان خبر داد و گفت: این افراد در چند روز گذشته اقدام به ترکیب این مواد و استفاده در فضای بسته کرده بودند.رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد افزود: متأسفانه مسمومیت بر اثر ترکیب مواد شوینده در استان جان ۳ نفر از هم استانی ها را گرفته است که عموما این افراد جوان بودند.وی خاطرنشان کرد: افزایش مسمومیت ریوی با مواد شوینده در چهارمحال و بختیاری نگران کننده است.

مطلب با عنوان فوت ۳ نفر بر اثر مسمومیت ترکیب مواد شوینده در چهارمحال‌وبختیاری از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فوت ۳ نفر بر اثر مسمومیت ترکیب مواد شوینده در چهارمحال‌وبختیاری از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون