روی خط خبر

موضوع: سلامت، تغذیه، تناسب اندام منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ۵ تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در مهاباد کشف شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

۵ تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در مهاباد کشف شد

مدیر بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت مهاباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون پنج تن انواع مواد غذایی غیرقابل مصرف در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

آفتاب نیوز : قاسم امینی اظهار داشت: بازرسان مرکز بهداشت محیط مهاباد در طول امسال بیش از چهار هزار مورد بازرسی از مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی، رستوران، لبنیات، نانوایی و کارگاه های تولید مواد غذایی این شهرستان انجام دادند.وی اضافه کرد: این مواد به دلیل مشکلات بهداشتی و غیرقابل مصرف بودن، می توانست سلامت شهروندان را با خطر مواجه کند و به همین خاطر با دستور مراجع قضایی از چرخه مصرف انسانی حذف شد.مدیر بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت مهاباد با اشاره به اینکه ارزش موادغذایی فاسد حدود ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده، افزود: همچنین در این بازرسی ها پنج مورد بسته شدن موقت انجام شده است.وی بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف، تخلفات بهداشتی را گزارش دهند و نیز شهروندان، مواد غذایی مورد نیاز خود را از فروشگاه های معتبر و تحت نظارت بهداشت و درمان تهیه کنند.

مطلب با عنوان ۵ تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در مهاباد کشف شد از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ۵ تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در مهاباد کشف شد از وب سایت آفتاب نیوز با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به آفتاب نیوز aftabnews مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون